Aktuality

31.1.2017

Již od dnešního dne je pro Vás k dispozici další vozidlo Volkswagen Passat Variant. Bude pro Vás jezdit v části Ostrava Centrum. Děláme vše pro Vaše pohodlí a spokojenost s našimi službami.

 

Team R & R taxi

 

 

12.2.2016

Již od dnešního dne je pro Vás k dispozici další vozidlo Škoda Superb I řady. Bude pro Vás jezdit po celé části Ostravy. Děláme vše pro Vaše pohodlí a spokojenost s našimi službami.

 

Team R & R taxi

    dočasná fotografie

 

 

 

4.12.2015

Již od dnešního dne je pro Vás k dispozici nové vozidlo Ford Galaxy TDI II řady. Bude pro Vás jezdit NON-STOP na části Ostravy Jih. Děláme vše pro Vaše pohodlí a spokojenost s našimi službami.

 

Team R & R taxi

 

 

 

13.11.2015

Čím dál více máme zpětné reakce a reklamace na naše služby. Zákazník je nespokojen s cenou, vozidlem a chováním řidiče atd. Po přezkoumáni vždy vyjde najevo, že zákazník jel s jinou taxislužbou. Proto Vás všechny musíme upozornit na to, že spousty firem se prezentuje jako nejlevnější taxi, ale není tomu tak. Spousty firem na svých webových stránách a různých reklamách klame zákazníky. Všechny naše vozidla mají minimálně logo R & R s nápisem NEJLEVNĚJŠÍ TAXI!! Jen my jsme nejlevnější taxi a nabízíme věrnostní program pro naše zákazníky ve formě každé 10-té jízdy ZDARMA!!!

 

Team R & R taxi

 

2.11.2015

Již od dnešního dne je pro Vás k dispozici nové vozidlo Volkswagen Passat Variant. Děláme vše pro Vaše pohodlí a spokojenost s našimi službami.

 

Team RaR TAXI

 

 

24.10.2015

Již jsme spustili nový způsob komunikace řidiče s dispečinkem, řidiči tak můžou být u Vás rychleji a mohou vyhovět všem Vašim požadavkům.

 

Team RaR TAXI

 

 

12.10.2015

Již od dnešního dne je pro Vás k dispozici nové vozidlo Škoda Superb I. Děláme vše pro Vaše pohodlí a spokojenost s našimi službami.

 

Team RaR TAXI

 

 

 

25.8.2015

Na přelomu tohoto roku dojde k obnovení našeho autoparku za vozidla Škoda Superb a Volkswagen Passat. Vyměníme více jak 5 vozidel. Děláme vše pro Vaše pohodlí a prostor při cestování.

 

Team RaR TAXI

 

 

 

20.7.2015

Svatby jsou v plném proudu a my nabízíme svatební přepravu VIP vozidly BMW 5 řady s full servisem za velice nízkou cenu.

 

Team RaR TAXI

 

 

15.7.2015

Blíží se známý festival Colours of Ostrava, budeme mít pro Vás všech 13 vozidel k dispozici. Cena přes dispečink bude neměnná a to stále jen 20 Kč/Km. Prosíme o strpení při čekání na vozidlo, může se stát, že doba příjezdu vozidla bude větší než obvyklých 10 minut. Objednejte si proto Vaše auto s dostatečným časovým předstihem.

Team RaR TAXI